Čo odkazuje veštec jasnovidec Jozef Bukai Rytmusovi, Pietrovej či Adele??

Čo odkazuje veštec Rytmusovi, Pietrovej či Adele?

Hviezdy vraj hovoria jasnou rečou. A z úst veštca Jozefa Bukaia tomu tak naozaj je. Podrobili sme jeho schopnostiam vzťahy našich prominentných párov. Splní sa, čo dvojnohému médiu vypadlo z vešteckej gule?

Jozefa Bukaia navštevujú niektoré známe tváre, aby im odkryl životný úplet budúcnosti. V minulosti napríklad hovoril o rozchode Eleny Podzámskej a Mateja Chrena.

Pomyslenú kľučku do jeho ezoterickej obývačky sme za moderátorky Adelu Banášovú, Máriu Pietrovú, Zlaticu Puškárovú, speváčku Daru Rolins a herečku Petru Polnišovú potiahli my. Pýtali sme sa na vzťahy, rodinu a deti. Ako naše celebrity obstáli?

Dara Rolins a Patrik ´Rytmus´ Vrbovský: Najprv dom, potom dieťa

V prípade česko-slovenskej pop-divy a rapera to jasnovidec tak jasno ohľadom spoločného potomka nevidí. Dáva mu ešte nejaký ten čas, ale aj to s istými podmienkami. Dara už vychováva jedno dieťa – dcéru Lauru, ktorú má s muzikantom Matějom Homolom, ale dvojročný vzťah s Rytmusom by drobný zázrak vo vankúšiku len utvrdil. Čo na to hovorí pán Bukai?

“Chvíľu si všetci budú myslieť, že niečo sa medzi nimi stalo, možno krátka pauza či rozchod, ale potom o to väčšie a vášnivejšie budú chvíle dávania sa dokopy. Dieťa? Zatiaľ to nie je u nich na dieťa… Možno do dvoch rokov by mohlo byť, ak bude Dara chcieť, ale ako sa hovorí: Zasaď strom, postav dom a potom… Mám víziu, že tesne po dokončení nejakej nehnuteľnosti príde na rad i bábätko.”

Adela Banášová a Peter Modrovský: Lišiak Modrák?

Bezpochyby najfundovanejšia tvár televíznej obrazovky a kedysi i rádiového éteru sa do pohľadného tanečníka Petra zahľadela počas účinkovania v šou Letś Dance. Odvtedy už nejaký ten rôčik uletel. Dvojica sa stihla medzitým rozísť, ba aj prísť o vytúženého potomka. Bukai im ho pritom veštil v čase, keď Adela bola naozaj v požehnanom stave.Strata partnerov posilnila a nejako tak to vidí aj jasnovidec.

Dara Rolins s Rytmusom

“Toto je zaujímavý a zároveň pekný vzťah. Kto ho ako pochopí a vezme. Adela je neobyčajná žena, čiže nemôže mať ani obyčajný vzťah! No ona je spokojná, čiže nerád by som sa rýpal do toho, že čo, kde a s kým Peter stvára. Hovorí sa, že čo oko nevidí, srdce nebolí a tu sa to len potvrdzuje,” hovorí Bukai zahmlene o harmonickom páre.
Patrik Švajda a Zlatica Puškárová: Patrika preskúša život

Partneri, ktorí si už vo vzťahu preskákali všeličím. Životy oboch spojilo pracovné prostredie, ale aj syn Leonard. Ako to vidí ďalej veštec? Svadbu príliš nespomína…”Majú celkom vyrovnaný vzťah. Samozrejme, aj oni majú dosť miernych problémikov, ale kto nie? Patrika jeho minulosť stále skúša školou vytrvalosti života. Deti podrástli a majú iste iné väčšie nároky. Ale toto je vcelku pekný, harmonický a ukážkový vzťah.”

Petra Polnišová a Mathieu Darras: Prídeme o herečku?

Informačný vír okolo herečky akoby utíchol. Matka dvoch detí sa venuje divadlu a momentálne neúčinkuje v žiadnom televíznom projekte. Jej partner Mathieu má rodinu vo Francúzsku, kam často cestuje. Je ich budúcnosť podľa jasnovidca naozaj spoločná?” Tu je to zaujímavé, ako u sťahovavých národoch. Mám však trošku obavu, že Petrin partner v priebehu asi troch až piatich rokov sa bude chcieť vrátiť späť domov, ba čo viac, niekto z minulosti sa mu vráti do života! Týmto môže ich vzťah ohroziť! Ak bude Petra chcieť tento vzťah udržať, bude musieť ísť s manželom a my zrejme o pár rokov môžeme prísť o skvelú herečku!”

Mária Chreneková Pietrová a Tomáš Chrenek ml.: Rozvod?

Mária Pietrová
Mária PietrováNajmladšia pracovná sila moderátorského tímu Televíznych novín sa za miliardára slovenského pôvodu vydala len pred pár týždňami. Syn majetného podnikateľa, ktorý býva v luxusnom zámkovom sídle pri Prahe, poskytuje mladožienke pohodlie a ochranu. “Je pravdou, že si žijú v prepychu a blahobyte, ale otázka znie dokedy? Dokedy budú spolu? Totiž bude istý boj ohľadom dieťaťa, a keď dieťa už bude na ceste, tak bude na ceste aj potenciálny rozvod! Mali by si vedieť určiť priority! Totiž sú akosi zvláštne málo spolo… alebo čo, nie je mi to jasné…. Ale ako sa vhovorí, všetkého dobrého veľa škodí, no ale tu je to, že ak je všetkého veľa a niečoho málo, nie je rovnováha a, žiaľ, šťastie nájdu každý inde, ale šťastie na nich čaká! Tak im aspoň zaželajme veľa šťastia!”