Jasnovidec Jozef Bukai bol online:

Zaujíma vás budúcnosť? Chcete vedieť, či dosiahnete úspech v práci, alebo nájdete pravú lásku? Nielen na tieto otázky vám odpovie veštec Jozef Bukai, ktorý bude pre vás ONLINE v stredu od 14.30 do 15.30 hod..

Veštec Jozef Bukai bude ONLINE!
Jeho výnimočné schopnosti už mohli spoznať stovky ľudí. Pomocou fotky a dátumu narodenia vám dokáže povedať, čo vás čaká a neminie. Vďaka svojim danostiam sa mu už dokonca podarilo pomôcť polícii s odhaľovaním zločinov. Reč je o známom veštcovi Jozefovi Bukaiovi, ktorý navštívi našu redakciu v stredu o 14.30 hod. a bude pre vás ONLINE celú hodinu.

Ako bude veštenie prebiehať?

Stačí, ak nám v dotazníku pošlete svoj dátum narodenia a fotografiu, a on vám pomôže dovidieť do budúcnosti… Pýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma.

Dobrý deň, začíname…

Iveta Tomaščáková,Čaňa

Dobry den,chcem sa opytat ci mam ostat v zamestnani kde teraz pracujem.Dakujem.

Zmena je viac ako nutná. Iste ju aj sama pociťujete. Nakoľko v tejto momentálnej práci nemáte možnosť osobného rastu.

Iveta Strečno

nájdem v živote ešte pravú lásku?

Milá, Ivet, ste príliš zakonzervovaná do svojho vlastného prostredia a máte príliš vysoké nároky na partnera. Lásku nájdete, ale nie u mužov, ktorí sú už zadaní. Ako vidím vo vašom živote, sú tendenční práve títo muži. Lásku iste nájdete, budete mať manžela alebo partnera v rovnakom odeve vo svojej práci (lekár, murár, vojak atď…)

Martina Deáková Nitra

Tlak a dýchacie ústrojenstvo nie sú v poriadku. Zároveň tráviaci trakt a srdiečko. Bolo by žiadúce navštíviť lekár, možno aj iného ako svojho. Partnera vášho veľmi nevidím, priznávam, akoby bol aj nebol s vami, zaujímavé… Máte veľmi dobrú slovnú zásobu, ste veľmi komunikatívny typ ženy, jedného z rodičov nevidím, nevidím dôvod a nechcem vás zároveň zarmútiť.

Lubka, Nemcovce

Ako to vyzera s nasim domcekom, ktory si chceme postavit a hlavne s pozemkom, koli ktoremu stojime?Dik a zdravie bude sluzit?:)

Domček by už dávno stál, keby ten pozemok bol vysporiadaný. Stačí sa možno len ľudsky dohodnúť a domček tam stáť bude, ale s pozemkom vždy niečo bude… nebude to úplne kóšer. Zdravie – navštívte dobrého ženského lekára, ale neľakajte sa!

Gabriela, Detva

Otázka:

Dobry den. velmi tuzim po babatku a chcem sa opytat, ci sa nam podari a v akom casovom rozpati. dakujem pekne

Na ľavom vaječníku je problém, aj v partnerovi je problém. Ako keby neboli tie spermie úplne živé. Bude nutná lekárska pomoc pri tejto gravidite, ale dieťa budete mať, bude to krásne dievčatko. Je tam možnosť aj duplicity dieťaťa, čiže dvojičky.

Eva z Bratislavy

Otázka:

zdravie, láska, rodina, práca, peniaze

Zdravie je v poriadku, skôr psychické, nemyslím závažnú psychickú poruchu, ale skôr zlý spánok, nespavosť, a pod. Čo sa týka financií, uskutoční sa zmena bydliska, kúpa al. predaj nehnuteľnosti. Láska??? Sama ešte tomu veríte? Venujte všetku svoju lásku svojim deťom. Budete šťastná a spokojná, hlavne buďte dobrou mamou.

Ľubomíra , Púchov

Otázka:

neviem sa “pohnúť z miesta” – ako ďalej ?

Milá, Ľubka,

žiaľ ste boli nežiaducou nevestou svojho času. Niekto vám pred cca 17 – 27 rokmi zaslal akoby nejakú čiernu energiu, silu (prekliatie, porobenina). Vďaka tomuto môžete mať pocity, že keď ste doma, išli by ste preč a opačne. Nemáte kľud a pokoj. Neustále sa vám negatíva vracajú do vášho života v istých rovnakých intervaloch späť. Doporučujem toto riešiť s odborníkom z vášho okolia, respektíve v prípade záujmu ma treba navštíviť.

Miroslava Ďurová,Veľké Teriakovce

Otázka:

prosím Vás,som zvedavá na moju prácu,či ju budem mať ďalej ,alebo ma čakajú zmeny,ďakujem

Vo vašej práci sa nachádza mnoho falošných kolegýň. Vďaka tomu, že ste tŕňom v oku, hlavne jednej, bude nutná zmena, i keď by ste ju nerada zažili. Pokiaľ budete milá, usmievavá aj k falošným kolegyniam a nebudete si všímať okolie, všetko vo vašej práci pôjde ako hodinky.

Sophia,Banská Štiavnica

Otázka:

Dobrý deň prajem,ja sa chcem opýtať že ako dlho veštíte?

Milá, Sofinka.

Veštím už veľmi dlhú dobu. A teraz schválne, mám 31 a veštím od mojich 8 rokov, tak koľko veštím? 🙂

Lucia, Košice

dobry den .velmi by ma zaujimalo co ma caka a neminie v partnerskom zivote.

Čaká vás zmena, nemusí to znamenať konkrétnu zmenu, ale je tam možnosť zmeny povahy, postoja partnera voči vám. Ste až príliš benevolentná a z vašich očí ide ako túžite po láske a byť milovaná. Nebojte sa, aj toto zažijete čoskoro.

Lenka, Bratislava

Otázka:

Kedy konečne stretnem toho pravého chlapa a ci zmenim prácu? Dakujem.

Máte 33 rokov, sú to krásne Kristove roky a vy ste sama krásna iste vo svojom vnútri, ale niekedy musíme dbať aj na to, aby naša vonkajšia krása korešpondovala s našou vnútornou. Pri všetkej úcte voči vám, navštívil by som dobrého odborníka a ten z vás vykúzli tú krásnu dámu, ktorú vidím ja. Netvrdím, že nie ste pekná, ale muži majú radi aj také dračice. 🙂 Partnera si nájdete koncom tejto zimy. Prácu len nemeňte, zostaňte tam kde ste, ale urobte hlavne všetko preto, aby ste v zamestnaní dosiahli maximálny úspech.

Janka ,Žilina

Otázka:

Chcem sa spýtať na zdravie,prácu a manželstvo.Ďakujem

Janka, mohli by ste do partnerstva vniesť niečo zaujímavé aj pre partnera, nielen pre vás. môže to byť spojene so športom alebo nejakou inou fyzickou činnosťou. Váš vzťah je dosť stereotypný a vyžaduje dávku istej zmeny. Inak rodina bude celkom v poriadku, samozrejme netvrdím, že tam nemôžu vzniknúť menšie výkyvy, ale to je všade. zdravie – s kosťami budú menšie problémy, zuby, jednoducho zvýšiť prísun vápnika.

Monika,Ochodnica

Otázka:

Ako sa bude vyvijat moj vztah s mojim priatelom?

V tomto vzťahu ťaháte za kratší koniec, mali by ste si určiť priority a začať si viac vážiť samú seba. Až vtedy váš partner pochopí akú hodnotnú bytosť má pri sebe. Nepodceňujte sa, prosím, nie je na to žiaden dôvod.

Diana,Brezno

Otázka:

nájdem si po materskej dovolenke novu pracu a ako to bude v mojom mazelstve pokracovat

V manželstve je skutočne stagnácia, netvrdím, že vo veľkej intencii, ale je. Sama to iste pociťujete. Po materskej dovolenke si nájdete prácu vďaka nejakému mužskému členovi vašej rodiny, ktorý vás doporučí na danú pracovnú pozíciu. Váš partnerský život pokiaľ nezačnete konať, myslím, že pôjde dolu vodou.

Ľubomíra Čavojská PORUBA

Otázka:

Kedy už budem mať vnúčatká?

Priznávam, akoby ste ho už mali mať, to vnúčatko. Jedna z vašich dcér vám dá na to iste lepšiu odpoveď, neobávajte sa, prosím, vaše vnúča v priebehu roku 2014-2015 príde na svet. Bude to chlapček.

katarina, bratislava

Otázka:

kedy stretnem zivotneho partnera? po dlom vztahu som5 rokov samaPresla som kratsimi vztahmi, nedari sa mi stretnut toho praveho

Katka, ste dosť náruživý typ ženy, ktorá presne vie, čo chce a v danej chvíli, keď to má na dosah, zabudne, čo vlastne chcela. Hľadáte v zlých vodách, nehľadajte mužov odmeraných a arogantných, ale takých, ktorí vám budú ležať pri nohách. Verte či nie, vo vašom okolí sa takí nájdu.

Ladislav /na vozíku/,Levice

Otázka:

Zaujímalo by ma zdravie syna a možná práca alebo štúdium

Váš syn záhadným spôsobom, i keď neviem či svojvoľne alebo pomocou výdobytkov techniky, ale chodiť bude. Jeho zdravotný stav je podmienený hlavne psychickým rozpoložením, ale nemajte obavu, skutočne ho čaká ešte v živote šťastie a radosť.

Silvia čajkovičova Bátka

Otázka:

Peniaze

Silvia, ste typ ženy, ktorá takzvane aj cez mŕtvoly dosiahne svojho. V minulosti, povedzme si tak ako to je, ste mali mierne za ušami. Vďaka tomu môžete zažívať momentálne takzvanú spätnú väzbu astrálnej energie, ale neobávajte sa. Na mizine nebudete, ba čo viac, vyjde vám dobrý obchod s akýmsi pozemkom.

Katarína Spišská Nová Ves

Otázka:

Aká budúcnosť ma čaká s manželom a v práci?

V partnerste vidím bohužiaľ veľké zmeny, ale konkrétne. Netvrdím však, že nebudete šťastná, s iným partnerom. V práci naozaj veľkolepý úspech, ale nie ihneď, ale tak maximálne do 2,5 až 3 rokov.

petra Plzen

Otázka:

DObrý Den Jozefe, chtěla bych zeptat obecně na budoucnost i práci..po většinu života mám smůlu!dekuji!

V každom prípade by ste sa mali zamyslieť nad tým, či chcete zostať tam, kde žijete, myslím si, že radikálne zmeny ako napríklad práca ďaleko v zahraničí akákoľvek, nemyslím tým samozrejme nemravné práce, by vám bola naozaj len vo váš prospech.

Anna Randlisekova Stranska

Otázka:

čo ma čaká ohladom financií,prace

Ohľadom financií – budete si môcť dovoliť ušetriť, mať menšie úspory. Práca – budete akoby podnikať alebo pracovať ako živnostník a pod. Síce s veľkým rizikom, no na druhej strane s celkom slušným ziskom, t. j. nebojte sa riskovať, hlavu hore a hor sa do toho!

Brigita Dajková, Kráľovský Chlmec

Otázka:

Dobrý deň, moja otázka by bola či zo súčasným partnerom budeme spolu celý život? A ešte kedy si nájdem prácu?

S vaším partnerom bohužiaľ celý život ako partneri fungovať nebudete. Čo neznamená, že nemôžete byť dobrými priateľmi… Myslím si, že by ste mali využiť momentálne každú peknú chvíľu, ktorú môžete tráviť spolu.

Miriam Peťovská, Trenčín

Otázka:

Mojim snom je vidieť všetky svetové metropoly i ne-metropoly, vela cestovať, a usadiť sa niekde v zahraničí. Podarí sa mi to?

Vám určite áno. Ja vás vidím buď v New Yorku alebo v meste, kde je taktiež veľká socha, čo pokojne môže byť aj Rio de Janeiro a pod…

Brigita Dajková, Kráľovský Chlmec

Otázka:

Dobrý deň, moja otázka by bola či zo súčasným partnerom budeme spolu celý život? A ešte kedy si nájdem prácu?

S vaším partnerom bohužiaľ celý život ako partneri fungovať nebudete. Čo neznamená, že nemôžete byť dobrými priateľmi… Myslím si, že by ste mali využiť momentálne každú peknú chvíľu, ktorú môžete tráviť spolu.

Miriam Peťovská, Trenčín

Otázka:

Mojim snom je vidieť všetky svetové metropoly i ne-metropoly, vela cestovať, a usadiť sa niekde v zahraničí. Podarí sa mi to?

Vám určite áno. Ja vás vidím buď v New Yorku alebo v meste, kde je taktiež veľká socha, čo pokojne môže byť aj Rio de Janeiro a pod…

Mária, Detva

Otázka:

podarí sa mi v najbližšom čase nájsť prácu?…a či si ešte nájdem nejakého životného partnera?…..ďakujem…Mária

Mária, samozrejme, nájdete si partnera čoskoro, bude to v akomsi liečebnom ústave, ako napr. kúpele a pod. Snažte sa angažovať cez vášho lekára do našich kúpeľov a spoznáte ešte nepoznané… Ste žena plná emócií a preto by ste si mali hľadať prácu v gastronómii, kde je možnosť komunikácie so zákazníkom, keďže vaše komunik. schopnosti sp na výbornú.

Lenka Baumanová Hlohovec

Otázka:

Ci sa mi podari najst v blizkej dobe dobre platenu pracu a ci po rozvode spoznam niekoho noveho, ktory bude konecne ten pravy?

Mám pocit, že už budúceho partnera máte veľmi blízko vo vašom okolí. S prácou to bude trochu ťažšie. Na začiatok budete robiť úplne niečo iné ako ste si predstavovali, ale napokon mať vysnívanú prácu budete. Myslím, že to bude práca spojená s deťmi.

Ivana Prešov

Otázka:

Kedy sa zmeni moja financna situacia k lepsiemu a ako bude pokracovat partnersky vztah.dakujem

Ivanka, pokiaľ si nedupnete a nezačnete vaše financie korigovať len a len vy, zatiaľ vaša situácia bude dosť rovnaká. Vzťah. Vy to ešte nazývate partnerským vzťahom? Skôr ste kamaráti, súrodenci, ale už nie partneri. Vy ako žena skúste vniesť viac erotična do vášho partnerského života.

Ivana Prešov

Otázka:

Kedy sa zmeni moja financna situacia k lepsiemu a ako bude pokracovat partnersky vztah.dakujem

Ivanka, pokiaľ si nedupnete a nezačnete vaše financie korigovať len a len vy, zatiaľ vaša situácia bude dosť rovnaká. Vzťah. Vy to ešte nazývate partnerským vzťahom? Skôr ste kamaráti, súrodenci, ale už nie partneri. Vy ako žena skúste vniesť viac erotična do vášho partnerského života.

Vladimír, Kežmarok

Otázka:

doštuduje vysokú školu?

Vladko, asi sa venujte tej škole. V prvom rade. Mám za to, že táto otázka by nepadla, keby ste tak robili. A aj tak školu meniť budete.

Alena,Třešť

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych vědět jestli se zlepší naše finance do budoucna a jestli budu mít štěstí a najdu práci.

Milá Alenka, skúste si hľadať prácu, kde sa pracuje so staršími ľuďmi, nakoľko máte také cítenie pre seniorov, i keď vo vnútri ste veľmi mladá duša, čiže prácu mať budete v priebehu 6-7 mesiacov, ale vaše financie, tie veru dobré nebudú, nakoľko neviete dobre hospodáriť. Vo všeobecnosti vás nečaká nič negatívne, budete šťastná a spokojná.

Barbora Košice

Otázka:

dobry den chcela by som sa opýtat či mi vydrzi vztah s mojim priatelom?

Áno, Barborka, vydrží. Presne dovtedy, pokiaľ vy budete chcieť. Nakoľko v tomto vzťahu ste dominantnou vy.

Andrea Bratislava

Otázka:

Vydrzi mi vztah s partnerom a budeme mat do roka babtko?

Andrejka, do konca roka bábätko? To by ste nestihli vynosiť 🙂 Ale samozrejme, otehotnieť v okolí novembra až decembra, keď sú vonku kruté zimy je báječné. Hlavne, keď budete mať krásneho syna. 🙂 S partnerom budete celkom spokojná, i on s vami, čiže vás čaká veľmi príjemná budúcnosť.

Olga, Detva

Otázka:

Dobry den. uz dlhsiu dobu ma trapia zdravotne problemy. chcela by som sa preto opytat, ci sa moj zdravozny stav zlepsi. dakujem

Pani Oľga, ja byť na vašom mieste, skutočne zainvestujem do kvalitnej odbornej lekárskej pomoci, ale nie vo svojom okolí, nakoľko tam je to biedne, skúsil by som nemecky hovoriace krajiny. Vo svojej podstate či už výmena krvi, alebo iný zákrok by bol vo váš veľký prospech. Nič zlé vás nečaká, takže na nič zlé sa ani nechystajte. 🙂