Kontakt & Portfólio

Jozef Bukai – Jasnovidec a liečiteľ. Alternatívna medicína, univerzálna energia, liečenie pomocou blahodárnej majstrovskej energie Reiki. Hĺbkové jasnovidenie, veštenie. Budúcnosť, minulosť. Veštenie, čítanie z ruky, veštenie na diaľku. Liečenie, posielanie energie na diaľku. Riešenie ťažkostí všetkého druhu, životné otázky a odpovede, problémy vo vsťahu, prekliatia, pobosorovania, urieknutia, očistenia aury, čakier a tak ďalej. Silné ochranné, očistné vody šťastia, lásky (a iné). Sílné očistné rituály a dlhodobejšie očistné kúry. Nabitie, posialanie energie na diaľku, liečenie na diaľku. Liečenie pomocou prikladania energetických vzácnych kameňov. Veštenie na diaľku. Zrušenie negatívnych energií a negatívnych síl a kliatby. Vyčistenie domácností, novostavieb, firiem a iných objektov a predmetov. Vyháňanie duchov a hľadanie ľudí. Vysoká,  čistá silná anjelská mágia na najvyššej úrovni. Riešenia  minulých životov. Nabíjanie ochranných predmetov  (drahé kamene, amulety). Komplexná ezoterická činnosť. Odborné služby, profesionálný prístup a srdečná pomoc kedykoľvek po celom Slovensku a okolitých štátoch (Česko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko).

“Vnútorným zrakom vidím dokonca aj minulosť človeka, ktorý ma požiada o službu. Vraví Jozef Bukai, jasnovidec a liečiteľ,  ktorý sa už v pätnástich priúčal jasnovidectvu v Indii. Používa guľu, občas aj karty (anielske či cigánske), kyvadlo a tvrdí, že o človeku veľa prezrádza jeho aura. Jasnovidecké schopnosti v sebe objavil v ôsmich rokoch a už vtedy úspešne veštil. Po príchode do Bratislavy ho začali navštevovať známi ľudia.”

 

Jasnovidec & Liečiteľ, numerológ Jozef Bukai: Pomáhať je mojim poslaním

Jasnovidec & Liečiteľ, numerológ Jozef Bukai, Levice

Jasnovidec & Liečiteľ, numerológ Jozef Bukai, Levice

Kontakt profesionálneho  jasnovidca

“Srdečne pomôžem každému, kto ma potrebuje. Som tu pre Vás, aby som pomáhal.”

Mgr. Jozef Bukai:

  • Mobil: 0910 – 175 – 441 (doporučujem)
  • +421910 – 175 – 441 (medzinárodný tvar)
  • Mail: JozefBukai@live.com
  • Facebook: Jasnovidec Jozef Bukai

Na prvé stretnutie si je dôležité priniesť fotografiu danej osoby a pripraviť dátum narodenia. Taktiež, ak  je možné a uskutočniteľné je vhodné priniesť vlas a kúsok odevu danej osoby, ktorý aktívnejšie, dlhodobejšie nosil  (napr. spotené tielko – dôležitá je DNA daného človeka). Cena je dynamická na základe kažého klienta. Cenu za služby, ezoterické poradenstvo  riešim s každým klientom osobne.